Witamy na naszej stronie

Transmetal Sp. z o.o. to firma z ogromnym doświadczeniem, które przez lata budowała świadcząc swoje usługi na rynkach Unii Europejskiej. Do tej pory zrealizowaliśmy projekty między innymi dla klientów z Beligii, Hiszpanii, Holandii, Wielkiej Brytanii czy Włoch.

Cieszymy się zaufaniem naszych klientów z Polski i zagranicy, ponieważ działamy elastycznie i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. To dzięki nim stale poszerzamy zakres naszej działalności i dziś możemy się poszczycić szerokim wachlarzem oferowanych usług.

Dziedzina konstrukcji metalowych i obróbki mechanicznej była od początku naszą domeną we współpracy z krajami Europy Zachodniej, szczególnie Włochami. Sukces na tym polu zachęcił nas do rozwoju naszej firmy i poszerzenia zakresu działalności na obszarze Polski. Dlatego do katalogu naszych usług wprowadziliśmy już szeroki zakres usług związanych z motoryzacją.

Wierzymy, że nasza firma posiada ogromny potencjał, który chcemy wykorzystać, sprostać wymaganiom klientów. W swoich działaniach zawsze kładziemy nacisk na jakość wyrobów i usług. Jesteśmy przekonani , że nasza wiedza i umiejętności będą Państwu służyć, zapewniając sukces.

Twój samochód – zadbaj o swój pojazd! Wymagasz, żeby Twój samochód był dobrze przygotowany do jazdy i w pełni bezpieczny. W naszym warsztacie i centrum wulkanizacyjnym troszczymy się o stan techniczny Twojego pojazdu. Korzystamy z komputerowej diagnostyki samochodowej, z łatwością wykrywamy usterki i szybko je naprawiamy, wymieniamy olej i serwisujemy opony.

Dojazd